SEKCJE

Kierownicy sekcji ras dyżurują wg. poniższego grafiku. W celu umówienia się na przegląd miotu lub wpisu uprawnień hodolwanych prosimy umawiać się z kieronikiem sekcji za pomocą podanego kontaktu lub przez biuro. Zebrania komisji hodowlanej odbywają się zgodnie z ustalonym hormonogramem.

Koszt dojazdu na przegląd miotu w hodowli pokrywa hodowca (wg. cennika opłat).

 

PONIEDZIAŁEK

17.00 - 19.00Grupa I - sekcja 1A - Owczarki niemieckieGrzegorz Piotrowiak
16.00 - 19.00Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnymPatrycja Partykae-mail
17.00 - 19.00
pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca
Grupa VI - Psy gończe i rasy pokrewneIzabela Gołąb
e-mail
tel.: 698 658 383
17.00 - 19.00
pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca
Grupa VIII - sekcja 1 - Retrievery Jolanta Gajdae-mail
18.00-19.00
trzeci poniedziałek miesiąca
Grupa VIII - sekcja 2 - Płochacze i sekcja 3 - Psy dowodneMariola Rajczyk
16.00 - 18.00Grupa IX - Psy ozdobne i do towarzystwaAneta Chrystoph tel. 692031390
e-mail
17.00 - 19.00Grupa X - ChartyBarbara Srokatel. 781374474
e-mail

ŚRODA

18.00 - 19.00
(co 2 tyg.)
Grupa I - sekcja 1B (z wyłączeniem O.N.)Beata Leśniak-Małeckae-mail
18.00 - 19.00
pierwsza i trzecia środa miesiąca
Grupa II - sekcja 2.2 - molosy typu górskiego i sekcja 3 - szwajcarskie psy pasterskieAndrzej Kote-mail
tel.: 601 428 154
17.00 - 19.00
(co 2 tyg.)
Grupa IV - JamnikiMonika Mandla-Pietruszkae-mail
tel.: 793 667 150
17.00 - 19.00
pierwsza i trzecia środa miesiąca
Grupa VII - WyżłyKarolina Barone-mail
tel.: 505 696 725
17.30 - 19.00
pierwsza i trzecia środa miesiąca
Sekcja szkoleń - praca psów myśliwskich.
Instruktor Kynologiczny PZŁ
Waldemar Cichoń
Izabela Cichoń
e-mail

CZWARTEK

17.00 - 19.00Grupa II - sekcja 1 - Pinczery, Sznaucery, Czarny terier rosyjskiStanisław Sikoratel. 505-820-759, e-mail
17.00 - 19.00Grupa II - sekcja 2.1 - Molosy typu dogowategoBogdan Kopertel. 530 754 507
e-mail
17.30 - 19.00
pierwszy i trzeci czwartek miesiąca
Grupa III - TerieryMarta Fryc
e-mail
tel.: 506 019 494
 

inne sekcje

Rasy nieuznaneJolanta Gajda
Sekcja szkolenia - psów użytkowych:
Praca psów towarzyszących, obronnych i tropiących
Janusz Kawiorski
Stanisław Sikora
Sekcja szkolenia - psów użytkowych:
Wyścigi chartów
Barbara Sroka
Jolanta Gajda
Aleksandra Cogiel
Sekcja handlingu i Młody PrezenterAlicja Paździerkiewicz
Martyna Nowak