Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB 2022

International Dog Show Bytom 04.06.2022-05.06.2022

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych BYTOM, 04.06.2022-05.06.2022

termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 20.05.2022

Zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy przez system wystawy.net

Z przyczyn niezależnych od organizatora wystawy nie będzie sędziował Torsten Lemmer (DE).

INFORMACJE O WYSTAWIE

Teren wystawy VENUE OF THE SHOW (place)

Stadion OSiR Bytom-Szombierki ul. Frycza Modrzewskiego 6  


Termin przyjmowania zgłoszeń psów na wystawę: I – 6 maja 2022, II – 13.05.2022

Deadline for entries and entry fees is: 13 may 2022

 

ZGŁOSZENIA I OPŁATY REGISTRATION wystawy.net

https://www.wystawy.net
 

STATYSTYKI na 13.05.2022

 
Dzień sędziowania grup FCI
Grupa 1 Owczarki i inne psy pasterskie, z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła
04-06-2022
Grupa 2 Pinczery i sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, pozostałe rasy
05-06-2022
Grupa 3 Teriery
04-06-2022
Grupa 4 Jamniki
05-06-2022
Grupa 5 Szpice i psy w typie pierwotnym
05-06-2022
Grupa 6 Psy gończe i rasy pokrewne
04-06-2022
Grupa 7 Wyżły
05-06-2022
Grupa 8 Aportery, płochacze i psy dowodne
04-06-2022
Grupa 9 Psy ozdobne i do towarzystwa
05-06-2022
Grupa 10 Charty
04-06-2022
Rasy nieuznane przez FCI
04-06-2022

 

CENNIK:

Opłaty za wystawę CACIB Bytom 2022

opłaty dla psów z polskim nr rejestracji oddziałowejOpłaty do 06-05-2022 Opłaty do 13-05-2022
Klasa młodszych szczeniąt 70.00 PLN 80.00 PLN
Klasa szczeniąt 70.00 PLN 80.00 PLN
Klasa młodzieży 140.00 PLN 160.00 PLN
Klasa pośrednia140.00 PLN 160.00 PLN
Klasa otwarta 140.00 PLN 160.00 PLN
Klasa użytkowa 140.00 PLN 160.00 PLN
Klasa championów140.00 PLN 160.00 PLN
Klasa weteranów 70.00 PLN 80.00 PLN
psy z tytułem Int. Ch.,, rasy polskie70.00 PLN 80.00 PLN
Drugi pies (nie dotyczy psów w klasach: młodszych szczeniąt, szczeniąt, honorowej i weteranów): taniej o 10.00 PLN taniej o 10.00 PLN
Konkurs Młody Prezenter70.00 PLN 80.00 PLN
Najlepsza Para (Pies i suka tej samej rasy i tej samej odmiany, stanowiąca własność jednego właściciela)70.00 PLN80.00 PLN
Najlepsza Grupa Hodowlana (Grupę stanowią minimum 3, a maksimum 5 psów/suk jednej rasy, o tym samym przydomku hodowlanym. Psy nie muszą być własnością hodowcy)70.00 PLN80.00 PLN

 

oplata za parking 20 zł

bilet normalny 12 zł

bilet ulgowy 8 zł dzieci

do lat 5 – wolny wstęp

bilet dla psa 5 zł (pies musi posiadać aktualne świadectwo na szczepienie przeciwko wściekliźnie)

W tytule przelewu prosimy podać jakiego psa (psów) dotyczy wpłata lub numer zgłoszenia. Informujemy, że opłaty za zgłoszenia dokonać można w systemie http://wystawy.NET/ poprzez płatności internetowe PayU, obsługujące m.in. karty płatnicze, kredytowe, szybki transfer oraz przelewy.

Opłaty można wnosić również na konto oddziału:

Numer kontaBZ Wrocław I O/Bytom 84 1090 2011 0000 0005 3200 0037

 

Foreign exhibitors 

Please indicate which dog or dogs the payment or the entry number is related to. Please note the payments can be made by PayU through http://wystawy.NET/ system where quick transfer, wires and credit and debit cards are accepted. The payment can be made also directly to the bank account of the division: PL 84 1090 2011 0000 0005 3200 0037 SWIF (BIC) WBKPPLPP  

up to 06.05.2022
– for the first dog (with Catalogue)   tabela opłat w EURO 

 

Cennik reklam

Reklama firmowa Cała strona czarno-biała 150 zł, Cała strona kolorowa 200 zł Reklamy hodowlane Cała strona czarno-biała 100 zł Cała strona kolorowa 150 zł   Reklamy należy dostosować do wielkości A5. Przyjmujemy pliki w formatach jpeg, jpg lub pdf na biuro@zkwpbytom.pl

Kontakt w sprawie pracy (asystent, gospodarz, sekretarz, tłumacz) – zgłoszenia można wysyłać także na e-mail biura

tel.: 32 725 40 46 e-mail: zkwp_bytom@op.pl

PROGRAM WYSTAWY (PROGRAMME OF THE SHOW)  

sobota grupy: I, III, VI, VIII, X FCI, rasy polskie

niedziela grupy: II, IV, V, VII, IX FCI

8:00 – Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę

9:45 – Uroczyste otwarcie wystawy

10:00 – Rozpoczęcie oceny psów w ringach (Starting: 10:00)

14:30 Eliminacje do Konkurencji Młody Prezenter

14:45 Finał Konkurencji Młody Prezenter

KONKURENCJE FINAŁOWE (ok. 15:00)

 

WYKAZ SĘDZIÓW (STAFF OF JUDGES)
Grupa FCIsędziowane rasyImię i nazwisko sędziego
04.06.2022 sobota
RASY NIEUZNANE przez FCI
za wyjątkiem Pudli wielobarwnych **
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Pudle Wielobarwne R.N.Paweł Osak (PL)**
WSZYSTKIE RASY POLSKIEMałgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
I grupa FCIOwczarek niemiecki krótkowłosy i długowłosyJacek Pazdan (PL)
I grupa FCI
Torsten Lemmer (DE)***
I grupa FCI Owczarek australijski (typ amerykański)
Owczarek belgijski - Groenendael
Owczarek belgijski - Malinois
Owczarek belgijski - Tervueren
Biały owczarek szwajcarski
Owczarek staroangielski – Bobtail
Owczarek szetlandzki
Bogusław Chmiel (PL)
I grupa FCI Border Collie
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Stefan Dimitrijevic (SB)*
I grupa FCI Kuvasz
Maremmano-Abruzzese
Owczarek francuski - Beauceron
Owczarek francuski - Briard
Owczarek kataloński
Schipperke
Australian Cattle Dog
Owczarek szkocki długowłosy
Owczarek szkocki krótkowłosy
Tomasz Borkowski (PL) ***
I grupa FCICiobanesc Romanesc Mioritic
Mudi
Owczarek australijski - Kelpie
Owczarek holenderski długowłosy
Owczarek holenderski krótkowłosy
Owczarek pikardyjski
Owczarek pirenejski (a poil long)
Owczarek z Majorki
Saarlooswolfhond
Ceskoslovenský Vlciak***

Bearded Collie
Lancashire Heeler
Pozostałe rasy grupy I niewymienione wyżej
Grzegorz Robak (PL)***
III grupa FCITerier Japoński
Terier Brazylijski
Czeski Terier
Niemiecki Terier Myśliwski
Skye Terrier
Dandie Dinmont Terrier
Tomasz Borkowski (PL)
III grupa FCIAmerican Staffordshire Terrier
Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier
Yorkshire terrier
Nemanja Jovanovic (SB)
III grupa FCIBulterier
Bulterier miniaturowy
Staffordshire Bull Terrier
Demetris Christodoulou (CY)
III grupa FCICairn Terrier i pozostałe rasy grupy III FCI niewymienione wyżejElżbieta Chwalibóg (PL)
VI grupa FCIPortuguese Water Dog ***
Springer spaniel angielski
Springer spaniel walijski ***
Alpejski gończy krótkonożny
Basset Hound
Bloodhound
Petit Basset griffon vendéen
Izabella Krasowska-Salamon (PL) ***
VI grupa FCIPorcelaine
Rhodesian Ridgeback
Beagle
Darko Drobnjak (SB)
VI grupa FCIDalmatyńczyk
Gończy berneński
Gończy serbski trójkolorowy
Gończy słowacki
Gończy styryjski
Gończy ze Schwyz
Posokowiec bawarski
Posokowiec hanowerski
Pozostałe (bez ras polskich)
Dalibor Daco Pesutic (HR)
VIII grupa FCIClumber Spaniel
Labrador Retriever
Laurent Heinesche (LU)
VIII grupa FCIGolden RetrieverZlatko Jojkić (RS)**
VIII grupa FCINova Scotia Duck Tolling Retriever
Nederlandse Kooikerhondje
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
Paweł Osak (PL) ***
VIII grupa FCICocker spaniel amerykański
Cocker spaniel angielski
Curly Coated Retriever **
Field Spaniel **
Hiszpański pies dowodny **
Lagotto romagnolo **
Pozostałe rasy grupy VIII nie wymienione wyżej
Małgorzata Supronowicz (PL)
X grupa FCICharcik włoski
Greyhound
Whippet
Jussi Liimatainen (FI)
X grupa FCIChart afgański
Chart afrykański - Azawakh
Chart perski
Chart rosyjski borzoj
Chart szkocki
Wilczarz irlandzki
Zlatko Jojkić (RS)*
Młody Prezenterdzień IPaweł Osak (PL)
05.06.2022 niedziela
II Grupa FCIBokser ***
Rottweiler***

Sznaucer miniaturowy biały
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Sznaucer miniaturowy czarny
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Sznaucer średni czarny
Sznaucer średni pieprz i sól
Doberman
Demetris Christodoulou (CY) ***
II Grupa FCIPinczer miniaturowy
Pinczer średni
Pinczer małpi
Czarny terier rosyjski
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Zlatko Jojkić (RS)
II Grupa FCICane Corso Italiano
Nowofundland
Berneński pies pasterski
Landseer (typ kontynentalno-europejski)
Pirenejski pies górski
Shar Pei
Tornjak
Małgorzata Supronowicz (PL)
II Grupa FCIDogue de Bordeaux
Mastif angielski
Buldog angielski
Bullmastiff
Tosa
Bogusław Chmiel (PL)
II Grupa FCIAppenzeller
Croatian Shepherd Dog
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog z Majorki
Duży szwajcarski pies pasterski
Dog niemiecki (błękitny)
Dog niemiecki (czarny, arlekin)
Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
Mastif tybetański
Fila Brasileiro
Mastif neapolitański
Owczarek środkowoazjatycki
Owczarek kaukaski

***
Anatolian
Bernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Entlebucher
Hovawart
Leonberger
Pozostałe rasy grupy II nie wymienione wyżej
Roberto Schill (RO)
II Grupa FCI***
Torsten Lemmer (DE)
IV Grupa FCIJamniki Paweł Osak (PL)**
V Grupa FCIAkita
Akita amerykańska
Alaskan Malamute
Szpic miniaturowy (Pomeranian)
Shiba
Chow Chow
Thai Ridgeback Dog
Laurent Heinesche (LU)
V Grupa FCISamoyed
Siberian Husky
Basenji
Karelski pies na niedźwiedzie
Lapinporokoira
Łajka rosyjsko-europejska
Nagi pies meksykański miniaturowy
Nagi pies meksykański średni
Nagi pies peruwiański średni
Jussi Liimatainen (FI)
V Grupa FCIPodenco z Ibizy krótkowłosy
Suomenlapinkoira
Szpic japoński
Szpic mały biały
Szpic mały kolorowy klasyczny (brązowy, czarny)
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory)
Szpic średni biały
Szpic średni kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty)
Szpic wilczy
Pozostałe
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
VII Grupa FCI Seter irlandzki czerwono-biały
Seter szkocki - Gordon
Braque d'Auvergne
Mały münsterländer
Pointer
Seter angielski
Wyżeł fryzyjski
Izabella Krasowska-Salamon (PL)
VII Grupa FCI Wyżeł czeski szorstkowłosy - Fousek
Wyżeł niemiecki
Wyżeł weimarski długowłosy
Wyżeł weimarski krótkowłosy
Wyżeł węgierski krótkowłosy
Wyżeł włoski krótkowłosy
Stefan Dimitrijevic (SB)
VII Grupa FCI Seter irlandzki
Pozostałe rasy grupy VII FCI nie wymienione wyżej

Tomasz Borkowski (PL)
IX Grupa FCICavalier King Charles Spaniel
King Charles Spaniel
Bichon Frisé
Bichon Havanais
Coton de Tuléar
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Bolończyk
Grzegorz Robak (PL)
IX Grupa FCIShih Tzu
Lhasa Apso
Maltańczyk
Lwi piesek
Brabantczyk
Darko Drobnjak (SB)
IX Grupa FCIMops
Chin japoński
Spaniel tybetański
Terier tybetański
Pekińczyk
Bogusław Chmiel (PL)
IX Grupa FCIBuldog francuski
Papillon

Bojan Cukic (RS)
IX Grupa FCIPhalène
Chiński grzywacz
Rosyjski toy długowłosy
Rosyjski toy krótkowłosy
Boston Terrier
Istvan Csik (DE)
IX Grupa FCIPudle – wszystkie rasy
Nemanja Jovanovic (SB)
IX Grupa FCIChihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Pozostałe rasy grupy IX FCI nie wymienione wyżej

Paolo Lovaglio (IT)
Młody Prezenterdzień IIMałgorzata Supronowicz (PL)
Obsada sędziowska może ulec zmianom z przyczyn niezależnych od organizatora
*wprowadzono zmiany 11.04.2022
**wprowadzono zmiany 13.04.2022*** wprowadzono zmiany 12.05.2022

Z przyczyn niezależnych od organizatora wystawy nie będzie sędziował Torsten Lemmer (DE).

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner_tropidog1-1024x512.jpg
Sponsorem głównym wystawy jest producent karmy dla psów TropiDog

STOISKA HANDLOWE

Rezerwacja stoisk wg. poglądowej mapki powyżej. Mapka przedstawia poglądowe rozmieszczenie stoisk, prosimy nie sugerować się wielkością stoisk zaznaczoną na mapie. Czerwonym X oznaczono stoiska już zarezerwowane.

Stanowiska 1-10, 13,14,15,16. Przeznaczone pod gastronomię. Możliwość ustawienia stoisk 3×2 lub 3x3m. Koszt odpowiednio 246zł lub 369zł brutto za 2 dni.
Stanowiska 11,12,18,19,32,33,34 38,39,40,43-45. Możliwość ustawienia stoisk 3×2 lub 3x3m. Koszt odpowiednio 246zł lub 369zł brutto za 2 dni.
Stanowiska11,12,17 20-31,35,36 37,41,42. Możliwość ustawienia stoisk 3x2m. Koszt 269zł na 2 dni. 
Prąd dodatkowo płatny .61.50kw poniżej 1kw123 zł  1kw do 2kw246 zł powyżej za 2dni.
Płatności tylko na konto do 01.06 2022r włącznie.
Rezerwacja – kontakt Stanisław Sikora tel. 505 820 759 lub mail kotstan@poczta.onet.pllub biuro@zkwpbytom.pl
Rezerwacja jest aktualna po uzyskaniu odpowiedzi.


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 6F4A9827net-1024x683.jpg

Teren wystawy: Stadion OSiR Bytom-Szombierki ul. Frycza Modrzewskiego 6  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie plan_stadionu_cacib-300x166.jpg