13-14.06.2020 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

International Dog Show Bytom 2020

INFORMACJE O WYSTAWIE

Teren wystawy VENUE OF THE SHOW (place)

Stadion OSiR Bytom-Szombierki ul. Frycza Modrzewskiego 6  

Termin przyjmowania zgłoszeń psów na wystawę – 25 maja 2020

Deadline for entries and entry fees is: 25 may 2020

 

ZGŁOSZENIA I OPŁATY REGISTRATION wystawy.net

https://www.wystawy.net

 

 

CENNIK:

1 pies – 120 PLN/ 40 EUR

2 i następny – 110 PLN/ 30 EUR

Weteran – 50 PLN/ 15 EUR

Interchampion – 50 PLN/ 15 EUR

Młodsze szczenięta i szczenięta – 50 PLN/ 15 EUR

Rasy polskie – 50 PLN/ 15 EUR

Członkowie ZKwP Bytom niezależnie od rasy 10 zł zniżki

Młody prezenter 40 PLN/ 10 EUR

ara hodowlana – 30 PLN/ 10 EUR

Grupa hodowlana – 30 PLN/ 10 EUR

 

oplata za parking 20 zł

bilet normalny 12 zł

bilet ulgowy 8 zł dzieci

do lat 5 – wolny wstęp

bilet dla psa 5 zł (pies musi posiadać aktualne świadectwo na szczepienie przeciwko wściekliźnie)

Opłaty dokonane po 25 maja 2020 niezależnie od klasy i rasy – 150 zł / 50 euro

W tytule przelewu prosimy podać jakiego psa (psów) dotyczy wpłata lub numer zgłoszenia. Informujemy, że opłaty za zgłoszenia dokonać można w systemie http://wystawy.NET/ poprzez płatności internetowe PayU, obsługujące m.in. karty płatnicze, kredytowe, szybki transfer oraz przelewy.

Opłaty można wnosić również na konto oddziału:

Numer kontaBZ Wrocław I O/Bytom 84 1090 2011 0000 0005 3200 0037

 

Foreign exhibitors 

Please indicate which dog or dogs the payment or the entry number is related to. Please note the payments can be made by PayU through http://wystawy.NET/ system where quick transfer, wires and credit and debit cards are accepted. The payment can be made also directly to the bank account of the division: PL 84 1090 2011 0000 0005 3200 0037 SWIF (BIC) WBKPPLPP  

up to 25.05.2020
– for the first dog (with Catalogue)  50 EURO 

 

Cennik reklam

Reklama firmowa Cała strona czarno-biała 150 zł, Cała strona kolorowa 200 zł Reklamy hodowlane Cała strona czarno-biała 100 zł Cała strona kolorowa 150 zł   Reklamy należy dostosować do wielkości A5. Przyjmujemy pliki w formatach jpeg, jpg lub pdf na biuro@zkwpbytom.pl

Kontakt w sprawie pracy (asystent, gospodarz, sekretarz, tłumacz) – e-mail: bologna@wp.pl tel.: 517 317 977 A. Woźniak zgłoszenia można wysyłać także na e-mail biura

tel.: 32 725 40 46 e-mail: zkwp_bytom@op.pl

PROGRAM WYSTAWY (PROGRAMME OF THE SHOW)  

13.06.2020 (sobota) grupy: I, III, VI, VIII, X FCI, rasy polskie

14.06.2020 (niedziela) grupy: II, IV, V, VII, IX FCI

8:00 – Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę

9:45 – Uroczyste otwarcie wystawy

10:00 – Rozpoczęcie oceny psów w ringach (Starting: 10:00)

14:30 Eliminacje do Konkurencji Młody Prezenter

14:45 Finał Konkurencji Młody Prezenter

KONKURENCJE FINAŁOWE (ok. 15:00)

 

sobota

KONKURENCJE FINAŁOWE (ok. 15:00)

Konkurs Dziecko i Pies

Pokaz Ras Polskich – ?

Finały “Młody Prezenter” – ?
Wybór Najpiękniejszego Owczarka Niemieckiego o Puchar Memoriałowy Eryka Nowaka – ?

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia -?

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia -?

Wybór Najpiękniejszego Juniora – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego – ?

Wybór Najpiękniejszego Weterana – ?

Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej – ?

Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej  – ?

Wybór Najładniejszego Psa Oddziału Bytom – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 1 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 3 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 6 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 8 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 10 – ?

 

niedziela

Konkurs Dziecko i Pies

Finały Młodego Prezentera – ?

Wybór Najpiękniejszego Pudla o Puchar Memoriałowy Wandy Grygiel – ?

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia – ?
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia – ?

Wybór Najpiękniejszego Juniora – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego – ?

Wybór Najpiękniejszego Weterana – ?

Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej -?

Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej – ?

Wybór Najładniejszego Psa Oddziału Bytom -?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 2 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 4 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 5 –  ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 7 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 9 – ?

Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy – Best In Show Bytom 2020- ?

Zamknięcie wystawy

Konfenansjer – ?

 

WYKAZ SĘDZIÓW (STAFF OF JUDGES)
Grupa FCIsędziowane rasyImię i nazwisko sędziego
13.06.2020 sobota
WSZYSTKIE RASY NIEUZNANEPiotr Król (PL)
WSZYSTKIE RASY POLSKIEPiotr Król (PL)
I grupa FCIOwczarek niemiecki krótkowłosy i długowłosyBogusław Chmiel (PL)
I grupa FCICiobanesc Romanesc Mioritic
Mudi
Owczarek australijski - Kelpie
Owczarek holenderski długowłosy
Owczarek holenderski krótkowłosy
Owczarek pikardyjski
Owczarek pirenejski (a poil long)
Owczarek z Majorki
Saarlooswolfhond
Ceskoslovenský Vlciak
Kuvasz
Maremmano-Abruzzese
Owczarek francuski - Beauceron
Owczarek francuski - Briard
Owczarek kataloński
Schipperke
Australian Cattle Dog
Owczarek szkocki długowłosy
Owczarek szkocki krótkowłosy
Torsten Lemmer (BG)
I grupa FCI Owczarek australijski (typ amerykański)
Owczarek belgijski - Groenendael
Owczarek belgijski - Malinois
Owczarek belgijski - Tervueren
Biały owczarek szwajcarski
Owczarek staroangielski – Bobtail
Owczarek szetlandzki
Anna Kochan (PL)
I grupa FCI Border Collie
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Sadiq Al Farsani (BH)
I grupa FCIBearded Collie
Lancashire Heeler
Pozostałe rasy grupy I niewymienione wyżej
Grzegorz Robak (PL)
III grupa FCIAmerican Staffordshire Terrier
Terier Japoński
Terier Brazylijski
Czeski Terier
Niemiecki Terier Myśliwski
Skye Terrier
Cairn Terrier
Dandie Dinmont Terrier

Jarosław Grunt (PL)
III grupa FCIJack Russell Terrier, Parson Russell TerrierNemanja Jovanovic (SB)
III grupa FCIBulterier
Bulterier miniaturowy
Staffordshire Bull Terrier
Dusan Paunovic (SB)
III grupa FCIpozostałe rasy grupy III FCI niewymienione wyżejJussi Liimatainen (FI)
VI grupa FCIBasset Hound
Bloodhound
Petit Basset griffon vendéen
Porcelaine
Rhodesian Ridgeback
Beagle
Darko Drobnjak (SB)
VI grupa FCIAlpejski gończy krótkonożny
Dalmatyńczyk
Gończy berneński
Gończy serbski trójkolorowy
Gończy słowacki
Gończy styryjski
Gończy ze Schwyz
Posokowiec bawarski
Posokowiec hanowerski
Pozostałe (bez ras polskich)
Elżbieta Chwalibóg (PL)
VIII grupa FCIClumber Spaniel
Cocker spaniel amerykański
Cocker spaniel angielski
Labrador Retriever
Laurent Heinesche (LU)
VIII grupa FCICurly Coated Retriever
Field Spaniel
Golden Retriever
Hiszpański pies dowodny
Lagotto romagnolo
Paweł Osak (PL)
VIII grupa FCINova Scotia Duck Tolling Retriever
Portuguese Water Dog
Nederlandse Kooikerhondje
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
Springer spaniel angielski
Springer spaniel walijski
Pozostałe rasy grupy VIII nie wymienione wyżej
Marian Draganescu (RO)
X grupa FCIChart afgański
Chart afrykański - Azawakh
Chart perski
Chart rosyjski borzoj
Chart szkocki
Wilczarz irlandzki
Charcik włoski
Greyhound
Whippet
Vojislav Al-Daghistani (SB)
Młody PrezenterPaolo Lovaglio (IT)
14.06.2020 niedziela
II Grupa FCISznaucer miniaturowy biały
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Sznaucer miniaturowy czarny
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni czarny
Sznaucer średni pieprz i sól
Bogusław Chmiel (PL)
II Grupa FCIPinczer miniaturowy
Pinczer średni
Pinczer małpi
Doberman
Czarny terier rosyjski
Anna Kochan (PL)
II Grupa FCICane Corso Italiano
Nowofundland
Berneński pies pasterski
Landseer (typ kontynentalno-europejski)
Pirenejski pies górski
Shar Pei
Tornjak
Anna Rogowska (PL)
II Grupa FCIDogue de Bordeaux
Mastif angielski
Buldog angielski
Bullmastiff
Tosa
Beata Badura (PL)
II Grupa FCIAppenzeller
Croatian Shepherd Dog
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog z Majorki
Duży szwajcarski pies pasterski
Dog niemiecki (błękitny)
Dog niemiecki (czarny, arlekin)
Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
Mastif tybetański
Fila Brasileiro
Mastif neapolitański
Owczarek środkowoazjatycki
Owczarek kaukaski
Sadiq Al Farsani (BH)
II Grupa FCIBernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Entlebucher
Hovawart
Leonberger
Rottweiler
Bokser
Anatolian
Pozostałe rasy grupy II nie wymienione wyżej
Vojislav Al-Daghistani (SB)
IV Grupa FCIJamnikiPaweł Osak (PL)
V Grupa FCIAkita
Akita amerykańska
Alaskan Malamute
Szpic miniaturowy (Pomeranian)
Shiba
Chow Chow
Thai Ridgeback Dog
Jussi Liimatainen (FI)
V Grupa FCISamoyed
Siberian Husky
Basenji
Karelski pies na niedźwiedzie
Lapinporokoira
Łajka rosyjsko-europejska
Nagi pies meksykański miniaturowy
Nagi pies meksykański średni
Nagi pies peruwiański średni
Laurent Heinesche (LU)
V Grupa FCIPodenco z Ibizy krótkowłosy
Suomenlapinkoira
Szpic japoński
Szpic mały biały
Szpic mały kolorowy klasyczny (brązowy, czarny)
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory)
Szpic średni biały
Szpic średni kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty)
Szpic wilczy
Pozostałe
Elżbieta Chwalibóg (PL)
VII Grupa FCI Seter irlandzki czerwono-biały
Seter szkocki - Gordon
Braque d'Auvergne
Mały münsterländer
Pointer
Seter angielski
Wyżeł fryzyjski
Piotr Król (PL)
VII Grupa FCI Wyżeł czeski szorstkowłosy - Fousek
Wyżeł niemiecki
Wyżeł weimarski długowłosy
Wyżeł weimarski krótkowłosy
Wyżeł węgierski krótkowłosy
Wyżeł włoski krótkowłosy
Seter irlandzki
Pozostałe rasy grupy VII FCI nie wymienione wyżej

Darko Drobnjak (SB)
IX Grupa FCICavalier King Charles Spaniel
King Charles Spaniel
Bichon Frisé
Bichon Havanais
Coton de Tuléar
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Bolończyk
Torsten Lemmer (BG)
IX Grupa FCIShih Tzu
Lhasa Apso
Maltańczyk
Lwi piesek
Brabantczyk
Marian Draganescu (RO)
IX Grupa FCIMops
Chin japoński
Spaniel tybetański
Terier tybetański
Pekińczyk
Jarosław Grunt (PL)
IX Grupa FCIBuldog francuski
Papillon

Paolo Lovaglio (IT)
IX Grupa FCIPhalène
Chiński grzywacz
Rosyjski toy długowłosy
Rosyjski toy krótkowłosy
Boston Terrier
Grzegorz Robak (PL)
IX Grupa FCIPudle – wszystkie rasy
Dusan Paunovic (SB)
IX Grupa FCIChihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Pozostałe rasy grupy IX FCI nie wymienione wyżej

Nemanja Jovanovic (SB)
Młody PrezenterSadiq Al Farsani (BH)
Obsada sędziowska może ulec zmianom z przyczyn niezależnych od organizatora

STOISKA HANDLOWE
Kontakt w sprawie stoisk Stanisław Sikora tel. 505820759, stoiska można zgłaszać mailowo na adres e-mail kotstan@poczta.onet.pl
Rezerwacja stoisk wg. poglądowej mapki poniżej. Rezerwacja ważna jest dopiero po wpłacie na konto Oddziału opłaty za stoisko wg. podanego niżej cennika.

CENNIK za STOISKA:
Stoiska od nr 1, od 3 do 9. 11, 13, 15, 16, 31, 32, 33 o wielkości ok. 3×3 m -> 369 zł brutto łącznie za 2 dni (tylko za 1 dzień 246 zł)

Stoiska nr 2, 10 i od 19 do 27 oraz od 29 do 30 o wielkości ok. 3×2 m (szerokośćxgłębokość) -> 246 zł brutto za 2 dni (tylko za 1 dzień 184,50 zł brutto)

Stoiska 12, 14, 17 o wielkości ok. 3×3 m -> 246 zł brutto za 2 dni (tylko za 1 dzień 184,50 zł brutto)

Stoiska 18 i 28 o wielkości ok. 3×2 m (szerokośćxgłębokość) -> 369 zł brutto łącznie za 2 dni (tylko za 1 dzień 246 zł)

cena za prąd 61,50 zł brutto za 2 dni

Sponsorem głównym wystawy jest producent karmy dla psów TropiDog
patron medialny Radio Piekary

Teren wystawy: Stadion OSiR Bytom-Szombierki ul. Frycza Modrzewskiego 6