8-9.06.2019 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

International Dog Show Bytom

INFORMACJE O WYSTAWIE  

Teren wystawy VENUE OF THE SHOW (place)

Stadion OSiR Bytom-Szombierki ul. Frycza Modrzewskiego 6  

PLAN SĘDZIOWANIA (PLAN OF JUDGING)

SPIS WYSTAWCÓW

 

Termin przyjmowania zgłoszeń psów na wystawę został minął 26 maja 2019

Deadline for entries and entry fees is: 26 may 2019

Potwierdzenia zostały wysłane na e-mail wystawców. POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA PSA NA WYSTAWĘ można także pobrać z systemu wystawy.net po zalogowaniu się do swojego profilu i wejściu w zakładkę “zgłoszenia wysłane”. Tam można także sprawdzić statut zgłoszenia i opłaty.
NUMERKI STARTOWE BĘDĄ DO ODBIORU NA RINGACH, nieopłacone w SEKRETARIACIE po dokonaniu opłaty (płatność w dniu wystawy tylko GOTÓWKĄ).

PROGRAM WYSTAWY (PROGRAMME OF THE SHOW)  

08.06.2019 (sobota) grupy: I, III, VI, VIII, X FCI, rasy polskie

09.06.2019 (niedziela) grupy: II, IV, V, VII, IX FCI

8:00 – Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę

9:45 – Uroczyste otwarcie wystawy

10:00 – Rozpoczęcie oceny psów w ringach (Starting: 10:00)

14:30 Eliminacje do Konkurencji Młody Prezenter

14:45 Finał Konkurencji Młody Prezenter

KONKURENCJE FINAŁOWE (ok. 15:00)

 

sobota 8 czerwca 2019

KONKURENCJE FINAŁOWE (ok. 15:00)

Konkurs Dziecko i Pies

Pokaz Ras Polskich – Elżbieta Chwalibóg (PL)

Finały “Młody Prezenter” – Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)

Wybór Najpiękniejszego Owczarka Niemieckiego o Puchar Memoriałowy Eryka Nowaka – Stanisław Abłamowicz (PL)

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia – Istvan Csik (HU)

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia – Francesco Cochetti (IT)

Wybór Najpiękniejszego Juniora – Roberto Schill (RO)

Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego – Dorota Witkowska (PL)

Wybór Najpiękniejszego Weterana – Suzan Pattyn (BE)

Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej – Fallon Clodagh (IE)

Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej  – Istvan Csik (HU)

Wybór Najładniejszego Psa Oddziału Bytom – Zlatko Jojkic (SB)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 1 – Vojislav Al-Daghistani (SB)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 3 – Viva Maria Soleckyj Szpunar

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 6 – Torsten Lemmer (BG)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 8 – Stefan Dimitrijevic (SB)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 10 – Bruno Nodalli (IT)

 

niedziela 9 czerwca 2019

Konkurs Dziecko i Pies

Finały Młodego Prezentera – Dorota Witkowska (PL)

Wybór Najpiękniejszego Pudla o Puchar Memoriałowy Wandy Grygiel – Vojislav Al-Daghistani

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia – Stefan Dimitrijevic (SB)

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia – Elżbieta Chwalibóg (PL)

Wybór Najpiękniejszego Juniora – Vojislav Al-Daghistani (SB)

Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego – Viva Maria Soleckyj Szpunar PL

Wybór Najpiękniejszego Weterana – Roberto Schill (RO)

Wybór Najlepszej Pary Hodowlanej – Istvan Csik (HU)

Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej – Dorota Witkowska (PL)

Wybór Najładniejszego Psa Oddziału Bytom – Fallon Clodagh (IE)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 2 – Torsten Lemmer (BG)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 4 – Istvan Csik (HU)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 5 –  Katarzyna Boryczko-Romankiewicz (PL)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 7 – Zlatko Jojkic (SB)

Wybór Najpiękniejszego Psa w grupie 9 – Bruno Nodalli (IT)

Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy – Best In Show Bytom 2019 – Francesco Cochetti (IT)

Zamknięcie wystawy

Konfenansjer – Emanuel Zumis

 

 

ZGŁOSZENIA I OPŁATY REGISTRATION wystawy.net

https://www.wystawy.net

 

 

CENNIK:

1 pies – 120 PLN/ 40 EUR

2 i następny – 110 PLN/ 30 EUR

Weteran – 50 PLN/ 15 EUR

Interchampion – 50 PLN/ 15 EUR

Młodsze szczenięta i szczenięta – 50 PLN/ 15 EUR

Rasy polskie – 50 PLN/ 15 EUR

Członkowie ZKwP Bytom niezależnie od rasy 10 zł zniżki

Młody prezenter 40 PLN/ 10 EUR

ara hodowlana – 30 PLN/ 10 EUR

Grupa hodowlana – 30 PLN/ 10 EUR

 

oplata za parking 20 zł

bilet normalny 12 zł

bilet ulgowy 8 zł dzieci

do lat 5 – wolny wstęp

bilet dla psa 5 zł (pies musi posiadać aktualne świadectwo na szczepienie przeciwko wściekliźnie)

Opłaty dokonane po 26 maja 2019 niezależnie od klasy i rasy – 150 zł / 50 euro

W tytule przelewu prosimy podać jakiego psa (psów) dotyczy wpłata lub numer zgłoszenia. Informujemy, że opłaty za zgłoszenia dokonać można w systemie http://wystawy.NET/ poprzez płatności internetowe PayU, obsługujące m.in. karty płatnicze, kredytowe, szybki transfer oraz przelewy.

Opłaty można wnosić również na konto oddziału:

Numer kontaBZ Wrocław I O/Bytom 84 1090 2011 0000 0005 3200 0037

 

Foreign exhibitors 

Please indicate which dog or dogs the payment or the entry number is related to. Please note the payments can be made by PayU through http://wystawy.NET/ system where quick transfer, wires and credit and debit cards are accepted. The payment can be made also directly to the bank account of the division: PL 84 1090 2011 0000 0005 3200 0037 SWIF (BIC) WBKPPLPP  

up to 26.05.2019
– for the first dog (with Catalogue)  50 EURO 

 

Cennik reklam oraz opłat za powierzchnię stoisk handlowych:

Kontakt w sprawie stoisk Stanisław Sikora tel. 505820759, stoiska można zgłaszać mailowo na adres e-mail kotstan@poczta.onet.pl

Stoisko handlowe Do 1 m kw 40 zł + vat Przy dwóch dniach za drugi dzień 20 zł za metr kwadratowy netto.

Reklama firmowa Cała strona czarno-biała 150 zł, Cała strona kolorowa 200 zł Reklamy hodowlane Cała strona czarno-biała 100 zł Cała strona kolorowa 150 zł   Reklamy należy dostosować do wielkości A5. Przyjmujemy pliki w formatach jpeg, jpg lub pdf na biuro@zkwpbytom.pl

Kontakt w sprawie pracy (asystent, gospodarz, sekretarz, tłumacz) – e-mail: bologna@wp.pl tel.: 517 317 977 A. Woźniak zgłoszenia można wysyłać także na e-mail biura

praca tel.: 32 725 40 46 e-mail: zkwp_bytom@op.pl

Na hasło “wystawa psów” otrzymacie Państwo zniżkę na nocleg w hotelu Boutique Bytom

Sponsor główny wystawy – TropiDog producent karmy dla psów
sponsor wystawy Botaniqa (kosmetyki dla psów)

Patron medialny wystawy Radio Piekary
z przyczyn niezależnych od organizatora nie będzie sędziować Edwin Lenaerts (BE)
WYKAZ SĘDZIÓW (STAFF OF JUDGES)
Grupa FCIsędziowane rasyImię i nazwisko sędziego
08.06.2019 sobota
WSZYSTKIE RASY NIEUZNANERoberto Schill (RO)
WSZYSTKIE RASY POLSKIEElżbieta Chwalibóg (PL)
I grupa FCIOwczarek niemiecki krótkowłosy i długowłosyStanisław Abłamowicz (PL)
I grupa FCICiobanesc Romanesc Mioritic
Mudi
Owczarek australijski - Kelpie
Owczarek holenderski długowłosy
Owczarek holenderski krótkowłosy
Owczarek pikardyjski
Owczarek pirenejski (a poil long)
Owczarek z Majorki
Saarlooswolfhond
Ceskoslovenský Vlciak
Kuvasz
Maremmano-Abruzzese
Owczarek francuski - Beauceron
Owczarek francuski - Briard
Owczarek kataloński
Schipperke
Australian Cattle Dog
Owczarek szkocki długowłosy
Owczarek szkocki krótkowłosy
Vojislav Al-Daghistani (SB)
I grupa FCI Border Collie
Owczarek australijski (typ amerykański)
Owczarek belgijski - Groenendael
Owczarek belgijski - Malinois
Owczarek belgijski - Tervueren
Biały owczarek szwajcarski
Owczarek staroangielski – Bobtail
Roberto Schill (RO)
I grupa FCIOwczarek szetlandzki
Bearded Collie
Lancashire Heeler
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke
Pozostałe rasy grupy I niewymienione wyżej
Francesco Cochetti (IT)
III grupa FCIBulterier
Bulterier miniaturowy
Stefan Dimitrijevic (SB)
III grupa FCIAmerican Staffordshire Terrier
Terier Japoński
Terier Brazylijski
Czeski Terier
Niemiecki Terier Myśliwski
Skye Terrier
Cairn Terrier
Dandie Dinmont Terrier
Staffordshire Bull Terrier
Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)
III grupa FCIJack Russell Terrier, Parson Russell TerrierSuzan Pattyn (BE)
III grupa FCIpozostałe rasy grupy III FCI niewymienione wyżejIstvan Csik (HU)
VI grupa FCIBasset Hound
Bloodhound
Petit Basset griffon vendéen
Porcelaine
Rhodesian Ridgeback
Beagle
Torsten Lemmer (BG)
VI grupa FCIAlpejski gończy krótkonożny
Dalmatyńczyk
Gończy berneński
Gończy serbski trójkolorowy
Gończy słowacki
Gończy styryjski
Gończy ze Schwyz
Posokowiec bawarski
Posokowiec hanowerski
Pozostałe (bez ras polskich)
Zlatko Jojkic (SB)
VIII grupa FCIClumber Spaniel
Cocker spaniel amerykański
Cocker spaniel angielski
Labrador Retriever
Fallon Clodagh (IE)
VIII grupa FCICurly Coated Retriever
Field Spaniel
Golden Retriever
Hiszpański pies dowodny
Lagotto romagnolo
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Portuguese Water Dog
Nederlandse Kooikerhondje
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
Springer spaniel angielski
Springer spaniel walijski
Pozostałe
Dorota Witkowska (PL)
X grupa FCIChart afgański
Chart afrykański - Azawakh
Chart perski
Chart rosyjski borzoj
Chart szkocki
Wilczarz irlandzki
Charcik włoski
Greyhound
Whippet
Bruno Nodalli (IT)
Młody PrezenterViva Maria Soleckyj Szpunar (PL)
09.06.2019 niedziela
II Grupa FCISznaucer miniaturowy biały
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Sznaucer miniaturowy czarny
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni czarny
Sznaucer średni pieprz i sól
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni
Pinczer małpi
Doberman
Anna Pakulska (PL)
II Grupa FCICane Corso Italiano
Czarny terier rosyjski
Nowofundland
Berneński pies pasterski
Landseer (typ kontynentalno-europejski)
Pirenejski pies górski
Shar Pei
Tornjak
Roberto Schill (RO)
II Grupa FCIBernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Dogue de Bordeaux
Entlebucher
Hovawart
Leonberger
Mastif angielski
Rottweiler
Bokser
Torsten Lemmer (BG)
II Grupa FCIAppenzeller
Bullmastiff
Dog niemiecki (błękitny)
Dog niemiecki (czarny, arlekin)
Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
Mastif tybetański
Fila Brasileiro
Mastif neapolitański
Owczarek środkowoazjatycki
Owczarek kaukaski
Elżbieta Chwalibóg (PL)
II Grupa FCIAnatolian
Buldog angielski
Croatian Shepherd Dog
Dog argentyński
Dog kanaryjski
Dog z Majorki
Duży szwajcarski pies pasterski
Tosa
Pozostałe
Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)
IV Grupa FCIJamnikiIstvan Csik (HU)
V Grupa FCIAkita
Akita amerykańska
Alaskan Malamute
Szpic miniaturowy (Pomeranian)
Shiba
Chow Chow
Thai Ridgeback Dog
Katarzyna Boryczko-Romankiewicz (PL)
V Grupa FCISamoyed
Siberian Husky
Basenji
Karelski pies na niedźwiedzie
Lapinporokoira
Łajka rosyjsko-europejska
Nagi pies meksykański miniaturowy
Nagi pies meksykański średni
Nagi pies peruwiański średni
Podenco z Ibizy krótkowłosy
Suomenlapinkoira
Szpic japoński
Szpic mały biały
Szpic mały kolorowy klasyczny (brązowy, czarny)
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory)
Szpic średni biały
Szpic średni kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty)
Szpic wilczy
Pozostałe
Bruno Nodalli (IT)
VII Grupa FCI *Wyżeł czeski szorstkowłosy - Fousek
Wyżeł niemiecki
Wyżeł weimarski długowłosy
Wyżeł weimarski krótkowłosy
Wyżeł węgierski krótkowłosy
Wyżeł włoski krótkowłosy

Seter irlandzki *
Seter irlandzki czerwono-biały *
Seter szkocki - Gordon *
Zlatko Jojkic (SB) *
VII Grupa FCI *Braque d'Auvergne
Mały münsterländer
Pointer
Seter angielski
Wyżeł fryzyjski
Dorota Witkowska (PL) *
IX Grupa FCICavalier King Charles Spaniel
King Charles Spaniel
Mops
Fallon Clodagh (IE)
IX Grupa FCILhasa Apso
Bichon Frisé
Bichon Havanais
Bolończyk
Coton de Tuléar
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Maltańczyk
Lwi piesek
Brabantczyk
Stefan Dimitrijevic (SB)
IX Grupa FCIChin japoński
Shih Tzu
Spaniel tybetański
Terier tybetański
Dorota Witkowska (PL)
IX Grupa FCIBuldog francuski
Pekińczyk
Francesco Cochetti (IT)
IX Grupa FCIPapillon
Phalène
Chiński grzywacz
Pudle – wszystkie rasy
Rosyjski toy długowłosy
Rosyjski toy krótkowłosy
Vojislav Al-Daghistani (SB)
IX Grupa FCIChihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Boston Terrier

Viviana Nodalli (IT)
Młody PrezenterDorota Witkowska (PL)
* wprowadzono zmiany