44 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

Bytom 18.05.2014r.


Najpiękniejsze Młodsze Szczenię
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - sędzia Ryszard Broll
I  miejsce: Golden retriever - MATA HARI Szczęśliwy Słoń, wł. Robert Nowak
II miejsce: Seter szkocki gordon - CELTIC FROST KOCHANEJ EMILKI, wł.Grzegorz Sklorz
III miejsce: Bulterier - Batra Vivax Canis, wł. Anna Strzoda-Surma
IV miejsce: Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - ZAFIRA Canis Fortuna, wł.
Dariusz Wysocki



Najpiękniejsze Szczenię
Najpiękniejsze Szczenię - sędzia Jaroslav Matyas
I miejsce: Sznaucer miniaturowy pieprz i sól - DR. HOUSE FROM Dolina RIvendell, wł.Izabela Podolska
II miejsce: Wyżeł niemiecki krótkowłosy - PERŁA Kajmina FCI - wł. Przemysław Klekowski
III miejsce: Lhasa apso - KYRIE KARDELEN Astarte Gold, wł. Klaudia Gaweł
IV miejsce: Akita amerykańska - UORBEK KORSAR Redvoll - wł. Elżbieta Sordyl



Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Wiesław Boryczko
I miejsce: Polski owczarek nizinny - FRAJDA Dziechcinek, wł. Beata Leśniak-Małecka
II miejsce: Chart polski - URZEKAJĄCA URODA Full Speed, wł. Teresa Legieta
III miejsce: Polski owczarek podhalański - FIGARO Algarobos, wł. Małgorzata i Paweł Chwastowscy
IV miejsce: Gończy polski - AMIR Leśny Amok, wł. Iwona Krzyszowska
V miejsce: Ogar polski - Egar z Beskidzkich Wysp FCI, wł.Krzysztof Palak



Najpiękniejszy Pies Użytkowy
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - sędzia: Wojciech Burski
I miejsce: Springer spaniel walijski - MARIUSZ S. Umbra Amabilis, wł. Jagoda Samsel
II miejsce: Gończy polski - Gramen Kłusująca Sfora, wł. Piotr Białas
III miejsce: Airedale terrier - AZEURUS Balutido, wł. Stanisław Sikora
IV miejsce: Wyżeł niemiecki krótkowłosy - ATAMAN z Hubertowych Łowisk, wł. Lucjan i Karina Sus



Najpiękniejszy   Weteran
Najpiękniejszy Weteran - sędzia: Bogusław Chmiel
I miejsce: Yorkshire Terrier - BAFLO Contenders, wł. Iwona, Katar Taraszkiewicz
II miejsce: Irish Soft Coated Wheaten Terrier - Armando Mario Della Quattrocento, wł.Petra Šubertová
III miejsce: West Highland White Terrier - Honey Dream Superbia , wł.Edyta Kaszowska
IV miejsce: Sznaucer średni pieprz i sól  - KAJA Gagatek, wł. Dagmara Grzelak



Najpiękniejszy Junior
Najpiękniejszy Junior - sędzia: Jaroslav Matyas
I miejsce: Pudel średni - BLACK JOKTAN Attila-Laki, wł. Katarzyna Sobczyk
II miejsce: Chart polski - DAR HISTORII Ranbaza, wł. Teresa Legieta
III miejsce: Jamnik szorstkowłosy standardowy - BELLA z Krainy Białej Damy, wł. Dawid Wiora
IV miejsce: Beagle - Old Glory Born To Be Chic Alotorius, wł. Magdalena Szwałek



Najpiękniejszy Owczarek Niemiecki -   Puchar im. Eryka Nowaka
Najpiękniejszy Owczarek Niemiecki - Puchar im. Eryka Nowaka - sędzia: Wojciech Kramarski
- Owczarek niemiecki krótkowłosy - HARRIET od Basiora, wł. Grzegorz Piotrowiak



Najpiękniejszy   Pudel - Puchar im. Wandy Grygiel
Najpiękniejszy Pudel - Puchar im. Wandy Grygiel - sędzia: Jakub Kruczek
-  Pudel miniaturowy - MATTEO Preloucska pecet, wł. Jindriska Paroubkova



Najpiękniejszy Pies Oddziału Bytom
Najpiękniejszy Pies Oddziału Bytom - sędzia: Jakub Kruczek
I miejsce: Springer spaniel walijski - MARIUSZ S. Umbra Amabilis, wł. Jagoda Samsel
II miejsce: Chart rosyjski borzoj - Ailica's IWANKO, wł. Małgorzata Adaś
III miejsce: Flat coated retriever - MEXICAN AFTERBURNER Whizzbang's, wł. Dominika Pieczonka
IV miejsce: Polski owczarek nizinny - FRAJDA Dziechcinek, wł. Beata Leśniak-Małecka



Najpiękniejszy Pies   Gr.I
Najpiękniejszy Pies Gr.I - sędzia: Grzegorz Robak
I miejsce: Owczarek australijski - GLIMMER OF HOPE Carcassonne Tolugo, wł. Lucie Gogolová
II miejsce: Border collie - AJSZA STARS BORDER COLLIES, wł. Bogumił Tokarczyk
III miejsce: Owczarek szetlandzki - LILY Szetlandzka Gwiazda, wł.Zbigniew Czarnecki
IV miejsce: Polski owczarek nizinny - FRAJDA Dziechcinek, wł. Beata Leśniak-Małecka



Najpiękniejszy Pies   Gr.II
Najpiękniejszy Pies Gr.II - Monika Kuriata-Okarmus
I miejsce: Nowofundland - BRAVO MASTER KENAMU, wł. Maja Pawłowska
II miejsce: Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - DREAMS COME TRUE KELLY'S, wł. AGNIESZKA DURLIK
III miejsce: Doberman - ROYAL-REZON vis Absoluta, wł. Anna Ceglarek
IV miejsce: Leonberger - MAXIMUS PRATAKUS AMORE CORDI, wł. BARBARA KARCH



Najpiękniejszy Pies   Gr.III
Najpiękniejszy Pies Gr.III - sędzia: Jarosław Grunt
I miejsce: Bedlington Terrier - MAY BE MINE L'End Show, wł. Katarzyna Palka
II miejsce: Yorkshire Terrier - FASCINATION Pro Amare, wł. Konrad Korski
III miejsce - West Highland White Terrier - Amorette Little Love Superb Dreams, wł. Edyta Kaszowska
IV miejsce: Irish Soft Coated Wheaten Terrier - Armando Mario Della Quattrocento, wł.Petra Šubertová



Najpiękniejszy Pies   Gr.IV
Najpiękniejszy Pies Gr.IV - sędzia: Tibor Havelka
I miejsce: Jamnik szorstkowłosy standardowy - BELLA z Krainy Białej Damy, wł. Dawid Wiora
II miejsce: Jamnik krótkowłosy króliczy - GRAZIA Magik Rainbow, wł. Joanna Warzecha
III miejsce:Jamnik długowłosy standardowy - Jackson Michael Dagi Dog, wł. Dagmara Oraczewska
IV miejsce: Jamnik krótkowłosy miniaturowy - SHAMBHALA Magik Rainbow, wł. Joanna Warzecha



Najpiękniejszy Pies   Gr.V
Najpiękniejszy Pies Gr.V - sędzia: Jaroslav Matyas
I miejsce: Szpic miniaturowy - UNBEATEN Premiera, wł. Bozena Borkowska-Grochala
II miejsce: Nagi pies meksykański średni - Amistad od Remetky, wł. Alexandra i Radana Blahutová
III miejsce: Basenji - MANU WINNER TIME DONALD DUCK ITURY, wł.Ireneusz Kotkowski
IV miejsce: Pies faraona - F´Menachem Kaleb Tal Sannat , wł. Alexandra i Radana Blahutová



Najpiękniejszy Pies   Gr.VI
Najpiękniejszy Pies Gr.VI - sędzia: Wojciech Burski
I miejsce:  Beagle - Alotorius Old Glory Karrimah, wł. Magdalena Szwałek
II miejsce: Rhodesian ridgeback - ARIA Hati Singa, wł. Agata Świergalska
III miejsce: Gończy polski - AMIR Leśny Amok, wł. Iwona Krzyszowska
IV miejsce: Posokowiec bawarski - Baster Z Prawego Brzegu, wł. Aldona Oracz



Najpiękniejszy Pies   Gr.VII
Najpiękniejszy Pies Gr.VII - sędzia: Wojciech Burski
I miejsce: Seter irlandzki - TOMMY HILFINGER OF GLORYRED, wł. Hanna Cichoń
II miejsce: Wyżeł włoski krótkowłosy - RETRO Compatriota di Bonfini, wł. Agnieszka Krajczyk
III miejsce: Wyżeł weimarski krótkowłosy - THE GOLDEN CUP Carski Trakt, wł. Małgorzata i Waldemar Rosa
IV miejsce: Seter szkocki gordon - Rosalie von der wilden Horde, wł. Grzegorz Sklorz



Najpiękniejszy Pies   Gr.VIII

Najpiękniejszy Pies Gr.VIII - sędzia: Tibor Havelka

I miejsce: Labrador retriever - BLACK CONGA DRUM z Grodu Hrabiego Malmesbury, wł. Beata Urbańczyk-Zając
II miejsce: Springer spaniel walijski - MARIUSZ S. Umbra Amabilis, wł. Jagoda Samsel
III miejsce: Flat coated retriever - RAZZLE DAZZLE Optimus Canis, wł. Dominika Pieczonka
IV miejsce: Płochacz holenderski - ENERGY DRINK Wild with Delight, wł. Aneta Kopiec



Najpiękniejszy Pies   Gr.IX

Najpiękniejszy Pies Gr.IX - sędzia: Jaroslav Matyas
I miejsce: Pudel średni - BLACK JOKTAN Attila-Laki, wł. Katarzyna Sobczyk
II miejsce: Pudel miniaturowy - MATTEO Preloucska pecet, wł. Jindriska Paroubkova
III miejsce: Lhasa apso - Hot Chocolate Kutani, wł. Małgorzata Moskała
IV miejsce: Chiński grzywacz - FORESTO Super Ciapki, wł. Joanna Kawa



Najpiękniejszy Pies   Gr.X

Najpiękniejszy Pies Gr.X - sędzia: Rainer Jacobs
I miejsce: Chart afgański - AFRA-RAYA Czatyrdach, wł.Renata Kajda
II miejsce: Chart polski - URZEKAJĄCA URODA Full Speed, wł. Teresa Legieta
III miejsce: Whippet - Hawaii WHITEHEADS, wł. Marcin Bieńko
IV miejsce: Chart rosyjski borzoj - Ailica's IWANKO, wł. Małgorzata Adaś



BEST IN SHOW
BEST IN SHOW- sędzia: Dorota Witkowska
I miejsce: Szpic miniaturowy - UNBEATEN Premiera, wł. Bozena Borkowska-Grochala
II miejsce: Seter irlandzki - TOMMY HILFINGER OF GLORYRED, wł. Hanna Cichoń
III miejsce: Pudel średni - BLACK JOKTAN Attila-Laki, wł. Katarzyna Sobczyk
IV miejsce: I miejsce:  Beagle - Alotorius Old Glory Karrimah, wł. Magdalena Szwałek

 

 

oddział czynny: poniedziałek, środa, czwartek godz. 15.00-19.00

e-mail

(32) 389 43 99

design by IMAGE DREAMS