Najpiękniejsze Baby

Sędzia: Ewa Pyrchała
I miejsce: Siberian husky -  Nordic Blue A DREAM COME TRUE, wł. Agnieszka Skowronek - Gil, Anna Antosz
II miejsce: Wyżeł niemiecki krótkowłosy - DIANA z Hubertowych Łowisk, wł. Lucjan i Karina Sus
III miejsce: Parson russel terrier - NAWOJKA Fidogs (FCI),wł. Iwona Fidor
IV miejsce: Akita amerykańska - MIDNIGHT CARISSIMI Remordeo, Aleksandra Wejdler

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejsze Szczenię

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
I miejsce: Czarny terier - MAXIMA Z Norblińskeij Doliny, wł.Monika Michalewska
II miejsce: Airedale terrier - PARIS Young Duke’s, wł. Stanisław Sikora
III miejsce: Siberian husky - LUKA Dotyk Północy, wł.Anna Chamczyk
IV miejsce: Polski owczarek nizinny - APOLEJKA Rawipon, wł.Maciej Sowiński

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

Sędzia: Maciej Kozber
I miejsce: Gończy polski - AMIR Leśny Amok, wł.Iwona Krzyszowska
II miejsce: Chart polski – TYTUS, wł.Elżbieta Grabowska
III miejsce: Polski owczarek podhalański - BIAŁA DAMA Kontekst, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
IV miejsce: Polski owczarek nizinny - O RASTAMAN Rivendall, wł. Małgorzata Ratajczak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Użytkowy

Sędzia: Marek Czeniakowski
I miejsce: Doberman - ROYAL-REZON vis Absoluta, wł. Anna Ceglarek, Urszula Ceglarek
II miejsce: Owczarek niemiecki krókowłosy - NAZIR ZE SKALNEGO WZGÓRZA, wł. Paweł Krych
III miejsce: Airedale terrier - AZEURUS Balutido, wł.Stanisław Sikora, Katarzyna Sikora
IV miejsce: Golden retriever - HEDO z Jurkowej Zagrody, wł. Agnieszka Zemla-Golonek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Weteran

Sędzia: Katarzyna Nitka
I miejsce: Cocer spaniel angielski - GAFFA Galida, wł. Agata Bukowska
II miejsce: Terier czeski - POHODA Kvitko, wł. Mariola Dziemidowicz
III miejsce: Wyżeł niemiecki krótkowłosy - AFRA z Osiedla Amelin, wł. Lucjan i Karina Sus
IV miejsce: Yorkshire terrier - BAFLO Contenders, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najpiękniejszy Junior

Sędzia: Maciej Kozber  
I miejsce: Dog niemiecki - ARMANI GOLD vom Zwiebelberg, wł. Mariusz Pawlak
II miejsce: Mops - ZACK od Wilmy, wł. Katarzyna Chudzicka
III miejsce: Szpic miniaturowy (Pomeranian) - OHIO Włochaty (FCI), wł. Andrzej Kowol
IV miejsce: Chiński grzywacz - FERNET BRANCA Gattaca, wł. Magdalena Kućko

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Wybór Najpiękniejszego Owczarka Niemieckiego

Puchar im. Eryka Nowaka
Sędzia: Krzysztof Dobrzański

Owczarek niemiecki długowłosy - OMEN z Folinku, wł. Vaclaw Grossman

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Oddziału Bytom

Sędzia: Jadwiga Niciewicz
I miejsce: Seter irlandzki - TOMMY HILFINGER GLORYRED, wł. Hanna CICHOŃ
II miejsce: Czarny terier - DOUBLE TROUBLE ARGUS ELECTRA, wł. Agnieszka Maciupa
III miejsce: Szanucer olbrzym czarny - WERO Replika, wł. Krzysztof Romańczuk
IV miejsce: Seter szkocki gordon - ROSALIE von der wilden Horde, wł. Grzegorz Sklorz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Grupy I

Sędzia: Marek Czerniakowski
I miejsce: Owczarek szkocki długowłosy - WING COMMANDER AT Wicani, wł.Magdalena Rudzka
II miejsce: Owcarek australijski (typ amerykański) - GATE CRASHER AT Musimaciay , wł. Lenka Dusankova
III miejsce: Owczarek niemiecki krótkowłosy - MIA vom Frankengold, wł. Mariusz Cichostępski, Frank Goldlust
IV miejsce: Biały owczarek szwajcarski - GAUDI Du Bois Des Ternes, wł. Jolanta Kornak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Grupy II

Sędzia: Anna Kochan
I miejsce: Sznaucer miniaturowy czarny - BLACK DREAM Ka-Vanga , wł. Ola Adamik
II miejsce: Dog niemiecki - ARMANI GOLD vom Zwiebelberg, wł. Mariusz Pawlak
III miejsce: Doberman - ROYAL-REZON vis Absoluta, wł. Anna Ceglarek, Urszula Ceglarek
IV miejsce: Nowofundland- COOKIE DONA Black Koralle, wł. Zbigniew Wawoczny

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Najpiękniejszy Pies Grupy III

Sędzia: Agnieszka Nowak-Patyniak
I miejsce: Bedlington terrier - COLACODA DREAMING HOLLYWOOD, wł. Ewa Lasińska-Pilarczyk
II miejsce: Irish soft coated wheaten terrier - HOUSE OF SOFTY ORLANDO, wł. Petra+Tereza ŠUBERTOVÁ
III miejsce: Yorkshire terrier - EAGLE HEART Stribrne prani, wł. Alena Bystrianska
IV miejsce: Manchester terrier - FINLEJ Aluzja, wł. Agnieszka Dreszer

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Najpiękniejszy Pies Grupy IV

Sędzia: Dorota Pawlikowska-Rosół
I miejsce: Jamnik długowłosy miniaturowy - CZACZCZA Z Doliny Żabnika, wł.Boguslawa Wojas
II miejsce: Jamnik krótkowłosy miniaturowy - ŻURAWINKA Dagnasta, wł. Joanna Warzecha
III miejsce: Jamnik krótkowłosy standardowy - ARAX z Jamnikowa,, wł. Anna Kawalec
IV miejsce: Jamnik długowłosy króliczy - HARDA z Samotraki , wł. Anna Samocka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Najpiękniejszy Pies Grupy V

Sędzia: Katarzyna Boryczko
I miejsce: Thai ridgeback dog - Song Kran TRD SHOW TIME, wł. Anna Karpińska-Kamińska
II miejsce: Szpic miniaturowy (Pomeranian) - FANTASTIC BOY Złote Gwiazdy Szkocji, wł. Hanna Lauzer
III miejsce: Chow chow - DIEGO Huntley peridot, wł. Ľuboslava Pogádlová
IV miejsce: Vastgotaspets - BUTTERFLY Czech Jakobin, wł. Ryszard Wacławik

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Najpiękniejszy Pies Grupy VI

Sędzia: Petr Rehanek
I miejsce: Beagle - Alotorius OLD GLORY TURNING HEADS, wł. Bedin Duffay
II miejsce: Gończy polski - AMIR Leśny Amok, wł.Iwona Krzyszowska
III miejsce: Posokowiec bwarski - MELODIA Piotrowe Gniazdo, wł. Piotr Skałba
IV miejsce: Basset hound - ARDA Szczęsliwe Uchole, wł. Grzegorz Gliński

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Najpiękniejszy Pies Grupy VII

Sędzia: Petr Rehanek
I miejsce: Wyżeł niemiecki krótkowłosy - BAYARD spod Agatov, wł.Martina Rymerova
II miejsce: Seter irlandzki - TOMMY HILFINGER GLORYRED, wł. Hanna CICHOŃ
III miejsce: Seter szkocki gordon - ROSALIE von der wilden Horde, wł. Grzegorz Sklorz
IV miejsce: Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - ICANUS Ars Venandi, wł. Damian Kuźmiak

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Grupy VIII

Sędzia: Petr Rehanek
I miejsce: Golden retriever - HEDO z Jurkowej Zagrody, wł. Agnieszka Zemla-Golonek
II miejsce: Portugalski pies dowodny - BONITA z Atutowej, wł. Barbara Luszkiewicz
III miejsce: Cocker spaniel angielski - BLACK DIAMOND Sorcery’s, wł. Renata Waldemar Brzezińscy
IV miejsce: Clumber spaniel - TANTUM QUANTUM Kaprys Rejenta, wł. Monika Gawlik

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Najpiękniejszy Pies Grupy IX

Sędzia: Zdenka Jilkova
I miejsce: Pudel miniaturowy - ELTON JOHN der Schware Quir, wł. Dorota Lazar
II miejsce: Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon - Inter Win BEE GEES SHOW, wł. INESSA KIRILENKO
III miejsce: Chiński grzywacz - FERNET BRANCA Gattaca, wł. Magdalena Kućko
IV miejsce: Gryfonik brukselski - Sjurpriz Iz Podmoskovja HIGHT SPIRIT, wł. Karolina Cugowska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Najpiękniejszy Pies Grupy X

Sędzia: Hana Petrusova
I miejsce: Chart afgański - KARAGEZ DA VINCI, wł. Renata Kajda
II miejsce: Whippet - HAWAII Whiteheads, wł. Marcin Bieńko
III miejsce: Chart polski – TYTUS, wł. Elżbieta Grabowska
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Najpiękniejszy Pies Wystawy

Sędzia: Petr Rehanek
I miejsce: Pudel miniaturowy - ELTON JOHN der Schware Quir, wł. Dorota Lazar
II miejsce: Beagle - Alotorius OLD GLORY TURNING HEADS, wł. Bedin Duffay
III miejsce: Golden retriever - HEDO z Jurkowej Zagrody, wł. Agnieszka Zemla-Golonek
IV miejsce: Sznaucer miniaturowy czarny - BLACK DREAM Ka-Vanga , wł. Ola Adamik



 

 

oddział czynny: poniedziałek, środa, czwartek godz. 15.00-19.00

e-mail

(32) 389-43-99

design by IMAGE DREAMS